Par mums

3DMobile.lv  - Aksesuāri mobilajiem telefoniem.

Pērkot vairumtirdzniecībā vai mazumtirdzniecībā. Plaša viedtālruņu maku un vāciņu izvēle, kā arī aizsargstikli, austiņas, lādētāji, vadi, kabeļi, detaļas un instrumenti mobilo telefonu remontam par viszemākām cenām.

Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis un Jūsu komforts, tāpēc mēs turpināsim uzlabot mūsu servisu un centīsimies maksimāli ātri reaģēt uz Jūsu pieprasījumiem un ierosinājumiem.

DARBA LAIKS (konsultācijām):

Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 18:00
Sestdiena: brīvs  
Svētdiena: brīvs

KONTAKTI:

E-pasts:  info@3dmobile.lv

REKVIZĪTI:

Nosaukums: 3D Store, SIA
Reģistrēta 23.08.2011
Reģistrācijas numurs: 40103450499
PVN maksātāja numurs: LV40103450499
Juridiskā adrese: Stacijas iela 129J, Daugavpils, LV-5401
Noliktavas adrese: Stacijas iela 129J, Daugavpils, LV-5401
Banka: SWEDBANK AS
Konts: LV35HABA0551037165519

Visbiežāk uzdotie jautājumi:

https://lv3.pigugroup.eu/uploaded/JautajumaZime.png Es nopirku preci interneta veikalā 3DMobile.lv, vai tai ir garantija? Kur man griezties ar jautājumiem par servisa apkalpošanu?

Visām interneta veikalā 3DMobile.lv piedāvātām precēm servisa apkalpošana privātpersonām tiek nodrošināta 24 mēnešu laikā no pirkuma saņemšanas brīža. Juridiskajām personām tie ir 12 mēneši no pirkuma saņemšanas brīža.

Jūs varat preci BEZ MAKSAS nosūtīt uz garantijas remont vai maiņu, nodrošinot iepakojumu transportēšanai. Lai izsauktu BEZMAKSAS kurjeru, nepieciešams aizpildīt veidlapu.

Veidlapu pieteikumam uz garantijas remontu Jūs varat aizpildīt šeit.

Jūs varat rakstot mums uz e-pastu info@3dmobile.lv.

https://lv3.pigugroup.eu/uploaded/JautajumaZime.png Vai es varu atteikties no pasūtītās preces?

Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu interneta veikalā 3DMobile.lv Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

Preci var BEZMAKSAS atgriezt, nodrošinot atbilstošu transportēšanas iepakojumu - oriģinālajam preces iepakojumam obligāti jābūt ievietotam citā transportēšanas iepakojumā! Kurjers BEZ MAKSAS paņems preci no Jūsu mājām.

Atteikuma veidlapu var lejupielādēt šeit.

Klientu atsauksmes
Беспроводная зар...
«качество супер, рекомендую!»


Sergey

«Viss ātri, secīgi un bez traucējumiem, paldies!»


Ruslans Rīga

«Быстрая доставка. Очень вежливый и доброжелательн ый персонал. Всем довольна!»


Evija Jēkabpils

«Vienkārši super.»


Santa Cēsis

«Labs, zolīds veikals. Viss ir kā solīts. Paldies!»


Aija Ogre

Jebkuras 3DMobile.lv informācijas pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta. Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21% Copyright © 2011-2024